Indian-Serials.com
Bine ati venit pe Indian Serials. Acest forum va ofera diferite seriale indiene subtitrate pe care le puteti viziona si sa discutati pe seama acestora. De asemenea veti gasi si diferite activitati cu care va puteti petrece timpul si sa va distrati
Pentru a vedea forumul in intregime va rugam sa va inregistrati/conectati

Indian-Serials.com

Aici puteti viziona cele mai noi si de succes Seriale indiene subitatrate in limba romana si in format HD

AcasaFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectareCalendar

Distribuiţi | 

DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM

In jos 
AutorMesaj
corinagalit
Admin
Admin

Data de inscriere : 15/12/2012
Varsta : 42
Localizare : roma italia

MesajSubiect: DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM   Sam Apr 27, 2013 5:13 pm

SUNT FERICITA CA FAC PARTE DIN ACEST FORUM CARE ESTE PLIN DE FETE MINUNATE,ESTE UN FORUM SUPERB, PLIN CU FERICIRE SI TOATE FETELE DE AICI AU O INIMA DE AUR,VA IUBESC FOARTE MULT SI TIN SA VA MULTUMESC PERSONAL PENTRU INCREDEREA SI RESPECTUL VOSTRU.VA DEDIC ACEASTA MELODIE DIN TOATA INIMA.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Mihaela
Membri VIP
Membri VIP

Data de inscriere : 07/04/2013
Varsta : 24
Localizare : Ploiesti

MesajSubiect: Re: DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM   Dum Apr 28, 2013 1:16 am

m-ai fcut sa plang..si noi t iubim multttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sus In jos
Vizitator
Vizitator

MesajSubiect: Re: DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM   Dum Apr 28, 2013 5:56 am

multumim mami si te iubescccccccccccc meriti toata afectiunea noastra si respectul nostru
Sus In jos
Mirela
Traducatori
Traducatori

Data de inscriere : 18/12/2012
Varsta : 22
Localizare : Targoviste

MesajSubiect: Re: DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM   Dum Apr 28, 2013 6:07 am

multumim mami te iubesc mult de tot
Sus In jos
Rho
Membri VIP
Membri VIP

Data de inscriere : 17/12/2012
Varsta : 53
Localizare : Porlezza, Como, Italia

MesajSubiect: Re: DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM   Dum Apr 28, 2013 6:36 am

grazie coryyyyyyyyyyyyyyyy
Sus In jos
Deyaa
Membru Vip GOLD
Membru Vip GOLD

Data de inscriere : 17/12/2012
Varsta : 24

MesajSubiect: Re: DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM   Dum Apr 28, 2013 6:58 am

Multumim mami,te iubesc!!!!
Sus In jos
corinagalit
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM   Dum Apr 28, 2013 7:03 am

cu placere dragele mele ma bucur ca va place.si eu va iubesc mult de tot.
Sus In jos
Serenyty26
Membri VIP
Membri VIP

Data de inscriere : 16/12/2012
Varsta : 31
Localizare : Germany

MesajSubiect: Re: DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM   Dum Apr 28, 2013 4:21 pm

Nu exista floare mai frumoasa si mirositoare caci..... aroma ce o emani te imbata in viata de zi cu zi....esti luceafarul in noapte ce printre stele el isi arata a sa lumina calauzitoare.....de nu ar fii fost sa fie versuriile inventate...tot m-as fii tinut sa iti soptesc din ecoul vocii mele sa iti spun cat de mult insemni pentru mine draga mea *mami*loveeeeeeeeeeeee u
Sus In jos
corinagalit
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM   Dum Apr 28, 2013 4:33 pm

multumesc frumos mami sunt impresionata .te iubesc mult de tot.
Sus In jos
Serenyty26
Membri VIP
Membri VIP

MesajSubiect: Re: DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM   Dum Apr 28, 2013 4:39 pm

corinagalit a scris:
multumesc frumos mami sunt impresionata .te iubesc mult de tot.
....................nu exista in lumea asta mami ca al meu.....la bine si la greu este cu mine mereu.....iti ms ca existi si faci parte din viata mea....chiar dak nu esti linga mine prezenta ta este pretutindeni
Sus In jos
corinagalit
Admin
Admin

MesajSubiect: Re: DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM   Dum Apr 28, 2013 4:44 pm

valeuuuuuuuuuuuuuuuuu mami cu sultanu se uita exact la tatele mele.wow mami ce sa mai zic sunt toata lesinata.
Sus In jos
Serenyty26
Membri VIP
Membri VIP

MesajSubiect: Re: DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM   Dum Apr 28, 2013 5:01 pm

no comment!!! :cse:
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM   

Sus In jos

DEDIC ACEST VIDEO LA TOATE FETELE DE PE ACEST FORUM
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Indian-Serials.com :: Seriale Indiene subtitrate in romana :: Madhubala-Ek ishk ek junoon :: Melodii Serial-
Mergi direct la: